ORGANİZE GRUP

Organize Grup, müşterileri ile tamamen uyumlu çalışan, organizasyon, etkinlik yönetimi, yaratıcı iletişim ve deneyimsel pazarlama ajansıdır. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz işimizde işverenlerimize hep çözüm olduk. Açılış dediler açtık, hiç kapanışımız olmadı, eğleneceğiz dediler eğlendirdik, evleneceğiz dediler evlendirdik. Arkamıza baktığımızda 20 yıllık anı. Amenna iyiyiz, mutluyuz.

20 yıldır sektörümüzde rakiplerimizle sıkı yarıştık, anlayışımızla hep kazanan ve kazandıran olduk. "Özetle diyoruz ki biz insanları seviyoruz." İşimizde hep bu sevgiyi merkeze aldık. Her işimizde "ben memnun, o memnun, onlar memnun" diyerek ayrıldık. Misyon, vizyon vs.yaz yaz bitmiyor ama okunacaklar aynı. Biz çalışıyoruz ve istenileni memnuniyetle sonuçlandırıyoruz.

Net, anlayışlı, yaratıcı, olaylar üzerinden tecrübeli ve deneyimsel özümsemeler sayesinde uzmanlaşmış, o BİZİZ. Kurumsal açılış, kutlamalar, etkinlikler, konferanslar, sergiler, ve konserleri düzenliyoruz. Marka deneyimleri, pazarlama, halkla ilişkiler, sponsorluk ve yenilikçi tasarım, aydınlatma ve projeksiyon hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Organizasyonlarınızda: Çözüm için "BİZ" varız.

Özel ve devlet kurumları, büyük şirketler, KOBİ'ler, küçük işletmeler, kişiye özel organizasyonlardan oluşan müşteri ve iş listesi uzun yılların çalışma ortaklıkları. Müşterilerimizin birçoğu yıllarca bizimle çalışmakta, ekibimize kendi uzantısı olarak bakıyor ve her zaman beklentilerini aşabilmeyi bizimle çözüyorlar. ORGANİZE GRUP, sizi bekliyor...

organize-grup-fuar-etkinlik
organize-grup-hakkimizda-model
organize-grup-kazanc-reyonu
organize-grup-palyaco
organize-grup-team-hakkimizda-02

UYUMLU ÇÖZÜMLER & ETKİLİ SONUÇLAR

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Mükemmel işlerin
başındakiler

Organize Grup'un yapmış olduğu tüm güzel işler bu insanların başının altından çıkıyor. Ekibimizi bu sayfaya sığdıramadığımızdan yöneticilerini tanımanızı istedik. Ekibimiz yerleşik olarak 18, part-time olarak yüzlerce diye telafuz edebileceğimiz sayılara ulaşmaktadır. Yapacağımız organizasyonun gereksinimine göre kapasitemiz yükselmektedir.

Ekibimiz, yönetim ve iş anlayışımıza uygun kişilerden oluşmaktadır.

Şerif Çulcu

Yönetici, Organizatör


Kurgular ve Yönetir.

Oğulcan Çulcu

Ekip Lideri, Organizatör


Sahadadır, Kurgular ve Yönetir.

Seda SÖNMEZ İŞAŞIR

Genel Sekreter | Uzman Sorumlu


Her İşin Üstesinden Gelir.

Kubilay CANKURT

Saha Sorumlusu


Çok Çalışır.

Üretken ve
Güvenilir Organizasyon Ekibi

İsteğiniz ne olursa olsun, üretken bir ekip ile çalışmanız size avantaj sağlar. Her ölçüde ki etkinlikleri planlayıp yönetebilen ve sizin tüm gereksinimlerinizi yerine getiren, tam uyumlu bir organizasyon ekibi. Güven ile bizimle çalışın!

Açılışlar, kutlamalar, toplantılar, teşvikler, konferanslar ve sergiler için uçtan uca etkinlik planlama ve çözümleri ORGANİZE GRUP'tan. Biz, 20 yıllık deneyimimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz...

 

Hızlı ve
Uyumlu Organizasyon Ekibi

İşleriniz için vemiş olduğumuz organizasyon ve etkinlik hizmetlerimizde hızlı çözümler sunar, markanız, kurumunuz ve bireysel itibarınızı dikkate alarak uyumlu çözümler sunarız.

Açılışlar, kutlamalar, toplantılar, teşvikler, konferanslar ve bireysel özel etkinliklerinizde planlama ve çözüm ORGANİZE GRUP'tan. Biz, 20 yıllık deneyimimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz...

Düğün, kına, nişan, davet, kokteyl, süsleme, palyaço, animasyon, piknik benzeri motivasyon organizasyonları ve doğum günü organizasyonlarında bizimle çalışın.

Atakan Akşit

Teknik Sorumlu


Teknik işlerle ilgilenir...

Onuray BAYRAKTAR

Operasyon Lideri


Sahada Yer Alan Ekibi Yönetir.
WhatsApp chat Bize Whatsapp ile ulaşın.